ZABUDOWA BALKONU W SYSTEMIE RAMOWYM COPAL

 

Ten rodzaj zabudowy balkonów to system okien przesuwnych wykonany z profili aluminiowych i ze szkła. Profile aluminiowe mogą być anodowane lub na życzenie klienta lakierowane na dowolny kolor. W zabudowie balkonu wykorzystane jest szkło 4mm lub szkło bezpieczne3.3.1., które gwarantują wysoką estetykę oraz długoletnią wytrzymałość.

Profile zastosowane do zabudowy balkonu, są anodowane czyli zabezpieczone przed utlenianiem aluminium, zapewniają tym samym trwałość powierzchni i nie wymagają zabiegów konserwacyjnych.

Okna przesuwne wykorzystywane w naszych zabudowach balkonów są łatwe w demontażu. Jednym prostym ruchem można wyjąć skrzydło z prowadnicy w celu jego umycia i w równie łatwy sposób zamontować je ponownie.

SYSTEM ZABUDOWY RAMOWEJ BALKONU COPAL POSIADA APROBATĘ TECHNICZNĄ INSTYTUTU TECHNIKI BUDOWLANEJ ITB AT-15-5662/2013

Zabudowy balkonowe wykonujemy z oryginalnych atestowanych produktów firmy Copal, która jest największym polskim producentem systemów aluminiowych do zabudów balkonów, tarasów itp. Produkty firmy Copal posiadają aprobatę Instytutu Techniki oraz Certyfikat Unijny.
Zabudowy balkonowe

drzwi przesuwane od podłogi do sufitu

Ten system zabudowy balkonu, tarasu nadaje budynkowi elegancki wygląd oraz zapewnia dodatkową zamkniętą powierzchnię użytkową. Podstawową zaletą tego systemu zabudowy balkonu jest ich możliwości przepuszczania maksymalnej ilość światła dziennego z zewnątrz.

okna przesuwane od poziomu balustrady do sufitu

Ten rodzaj zabudowy balkonów powszechnie stosowany, tam gdzie balkon może stać się dodatkowych pomieszczeniem użytkowym. Świetnie sprawdzają się w zabudowie balkonów w blokach lub budynkach osiedlowych.

okna przesuwane od poziomu balustrady do sufitu + zabudowa poniżej okien

Ten sposób zabudowy balkonów nadaje im lekki charakter, a co za tym idzie przestrzeń używkowa jest jasna i widna. Jednocześnie zabudowa balkonu stanowi osłonę od otoczenia zewnętrznego. Uzyskujemy pomieszczenie widne, a zarazem prywatne.

Dzięki zabudowie balkonu zyskujesz

dodatkową przestrzeń użytkową

osłonę przed wiatrem, deszczem, śniegiem i kurzem

lepszą izolację akustyczną

dodatkową ochronę przed włamaniem

docieplenie mieszkania

sprawdzony system z wieloletnią gwarancją


Zabudowa balkonów oparta na profilach firmy Copal nadaje się do stosowania w najróżniejszych typach budynków. Jest estetyczna i wytrzymała. 
Balkony dzięki zabudowie uzyskują nowy wymiar.


Close Menu