BezrAMOWY system
ZABUDOWY TARASU
firmy COPAL

 

Lekki system zabudowy tarasu, który dzięki eliminacji pionowych ram między szybami nie ingeruje znacząco w bryłę budynku, nadając mu elegancki i wyrazisty charakter. W systemie tym wykorzystywane jest szkło hartowane, które jest bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne oraz stanowi istotny element antywłamaniowy.
W bezramowym systemie zabudowy tarasu  szyby dają się swobodnie przesuwać, otwierają się do wewnątrz pod kątem 90 stopni co umożliwia łatwe i bezpieczne czyszczenie, a także składają się w mało widoczną i jednolitą płaszczyznę.

SYSTEM BEZRAMOWEJ ZABUDOWY BALKONU COPAL POSIADA APROBATĘ TECHNICZNĄ EUROPEJSKIEJ ORGANIZACJI DS. APROBAT TECHNICZNYCH

EUROPEAN ORGANISATION OF TECHNICAL APPROVALS - NR. ETA-06/0143. Dzięki temu zabudowy bezramowe tarasów posiada oznaczenie CE, czyli deklaracje producenta, że oznakowany produkt spełnia wymagania dyrektyw związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska.
Zabudowa tarasu 31
Zabudowy tarasowe

duże przeszklone powierzchnie zabudowy tarasu

Elegancki wygląd, lekka wizualnie konstrukcja, dodatkowa powierzchnia użytkowa, to jedne z wielu zalet bezramowej zabudowy tarasów.

Dzięki zabudowie tarasu zyskujesz

dodatkową przestrzeń użytkową

osłonę przed wiatrem, deszczem, śniegiem i kurzem

lepszą izolację akustyczną

dodatkową ochronę przed włamaniem

docieplenie mieszkania

sprawdzony system z wieloletnią gwarancją

 

Zabudowa tarasów oparta na profilach firmy Copal nadaje się do stosowania w najróżniejszych typach budynków. Jest estetyczna i wytrzymała. 
Tarasy dzięki zabudowie uzyskują nowy wymiar.

Close Menu